Ogłoszenia parafialne na 30 maja 2021 r.

Niedziela, 30 Maj 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 30 maja 2021 r.

1. Jutro ostatnie nabożeństwo majowe.
  2. Od wtorku nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa bezpośrednio po mszy świętej.
  3. W czwartek Uroczystości Bożego Ciała. Nie będzie procesji ulicami Posady. Po ostatniej mszy świętej będzie procesja wokół kościoła. Podobnie w oktawie.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych udam się ok. godziny 9. Okazja do spowiedzi od 16.30.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo Maryjne bezpośrednio po mszy świętej.
  6. Zmarła nasza parafianka Julianna Bugaj z ul. Mickiewicza. Przeżyła 86 lat. Pogrzeb był w piątek. Rodzinie składamy wyrazy żalu, a zmarłej ofiarujmy modlitwę: „Dobry Jezu, a nasz Panie...”.
  7. Na stoliku leży nowy numer czasopisma „Idziemy”
  8. Dzieciom z racji ich święta, życzę by swoje dzieciństwo przeżyli  radośnie.
  9. Na świętowanie wielkich wydarzeń dzisiejszej niedzieli i całego tygodnia Szczęść Boże!