Ogłoszenia parafialne na 2 maja 2021 r.

Niedziela, 02 Maj 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 2 maja 2021 r.

1. Ojciec Święty Franciszek mianował nowym biskupem włocławskim dotychczasowego biskupa pomocniczego archidiecezji gnieźnieńskiej Krzysztofa Wętkowskiego. Będzie on 77 biskupem Diecezji Włocławskiej. W środę, 27 kwietnia została ogłoszona decyzja Papieża Franciszka. Kanoniczne objęcie diecezji jest zaplanowane na 19 czerwca b.r.
  2. Dziś o godzinie 10.00 i 12.00 Uroczystość Pierwszej Komunii świętej do której przystąpi 35 dzieci.
  3. Jutro uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek niedzielny.
  4. We wtorek świętego Floriana, patrona strażaków.
  5. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00, a bezpośrednio po nabożeństwie msza święta. (oprócz środy i czwartku). W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe bezpośrednio po mszy świętej o 10.00.
  6. W czwartek,13 maja rocznica objawień MB z Fatimy, która spotykała się nie z dorosłymi , ale z dziećmi, którym przekazała wiele o przyszłości. Jedna z tajemnic mówi o wielkiej zagładzie, która nastąpi jeżeli ludzie się nie nawrócą, nie pojednają się z Bogiem i nie będą się za Jej przyczyną modlić. Warto sobie te słowa wziąć do serca.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojedziemy ok. godz. 9. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00.
  8. W sobotę św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego patrona Polski. Wszystkim solenizantom, zdrowia i Bożej opieki.
  9. Jest nowy numer czasopisma :Idziemy”.
  10. Nich nowy tydzień będzie dla wszystkich błogosławiony. Szczęść Boże.