Ogłoszenia parafialne na 18 kwiatnia 2021 r.

Niedziela, 18 Kwiecień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 18 kwiatnia 2021 r.

1. Czas pandemii utrudnia nam wszystkim organizowanie jakichkolwiek wydarzeń. Dlatego po zaczerpnięciu informacji od rodziców, będą dwie grupy dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej. Pierwsza grupa będzie miała swoją uroczystość o godz. 10.00, a druga  godz. 12.00.  Będą wystawione ławki na zewnątrz, aby zachować restrykcje sanitarne. Osoby nie związane z uroczystościami są proszone, by w niedzielę za dwa tygodnie, czyli 2 maja uczestniczyć we mszy świętej rano o 8.30.
  2. Natomiast dzieci z rodzicami zapraszam na spotkanie w środę o godz. 17.00.
  3. Komunia Rocznicowa została odwołana.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Nowy numer czasopisma „Idziemy” leży na stoliku.
  5. Zmarł nasz parafianin Ryszard Kameduła z ul. Kochanowskiego 4. Przeżył lat 70. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  6. W piątek uroczystość świętego Wojciecha, patrona Polski. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  7. Wszystkich niech wspiera i uzdrawia błogosławieństwo Zmartwychwstałego Chrystusa.