1. Czas pandemii utrudnia nam wszystkim organizowanie jakichkolwiek wydarzeń. Dlatego po zaczerpnięciu informacji od rodziców, będą dwie grupy dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej. Pierwsza grupa będzie miała swoją uroczystość o godz. 10.00, a druga  godz. 12.00.  Będą wystawione ławki na zewnątrz, aby zachować restrykcje sanitarne. Osoby nie związane z uroczystościami są proszone, by w niedzielę za dwa tygodnie, czyli 2 maja uczestniczyć we mszy świętej rano o 8.30.
  2. Natomiast dzieci z rodzicami zapraszam na spotkanie w środę o godz. 17.00.
  3. Komunia Rocznicowa została odwołana.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Nowy numer czasopisma „Idziemy” leży na stoliku.
  5. Zmarł nasz parafianin Ryszard Kameduła z ul. Kochanowskiego 4. Przeżył lat 70. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  6. W piątek uroczystość świętego Wojciecha, patrona Polski. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  7. Wszystkich niech wspiera i uzdrawia błogosławieństwo Zmartwychwstałego Chrystusa.