1. Od dzisiejszej, piątej, niedzieli Wielkiego Postu skupimy się na rozważaniu Męki Pańskiej, stąd jeszcze większa zachęta do udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Apel ten kieruję zwłaszcza do tych, którzy jeszcze w tym roku nie uczestniczyli w tych pięknych nabożeństwach. Gorzkie żale – dziś po pierwszej, a za tydzień po drugiej mszy świętej. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.30.
  2. W czwartek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  3. W sobotę WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIA. Msze święte z nauką o godz. 9.00, 11.00 i po południu o 16.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi na pół godziny przed każdą mszą świętą.
  4. Przyszła niedziela jest już Niedzielą Męki Pańskiej, Niedzielą Palmową. Podczas Mszy Świętych poświęcimy gałązki, które będą przypominały jerozolimskie palmy, słane pod stopy wjeżdżającego do Świętego Miasta Chrystusa – Mesjasza.
  5. Dziękuje za ofiary złożone w minioną niedzielę z przeznaczeniem na kwiaty do grobu Pańskiego.
  6. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tacę i te osobne na organy do naszego kościoła.
  7. Jest nowy numer katolickiego czasopisma „Idziemy”…
  8. Niech Pan umacnia nas w czynieniu dobra. Szczęść Boże.