Ogłoszenia parafialne na 28 lutego 2021 r.

Niedziela, 28 Luty 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 28 lutego 2021 r.

1. Dziś ostatnia niedziela lutego.
2. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30, a w niedzielę Gorzkie Żale – dziś po drugiej, a za
tydzień po ostatniej mszy św.
3. Dziękuję za ofiary złożone na bieżące potrzeby parafii i te na organy do naszego
kościoła.
4. Wychodząc z kościoła można zaopatrzyć się w  nowy numer czasopisma „Idziemy”.
5. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Będzie to również już moja wizyta z sakramentem chorych przed Wielkanocą. Proszę, by zgłosić te osoby do których mam się udać.  Sakrament spowiedzi po południu od godz. 16.00.
6. W minionym tygodniu został wyremontowany i zakonserwowany kontener na śmieci przy cmentarzu. Proszę by zwracać uwagę tym, którzy śmieci przywożą spoza cmentarza.
7. Wychodząc z kościoła ofiarami do puszek wspieramy najbiedniejszych w Afryce.
Niech Pan nam błogosławi w podjętych umartwieniach i postanowieniach Wielkopostnych.
Szczęść Boże.