Parafia Św. Alberta Chmielowskiego
Posada

Niezwykłe medytacje Świętych Karmelu - śpiewane i recytowane

Poniedziałek, 05 Lipiec 2021 r.

Niezwykłe medytacje Świętych Karmelu - śpiewane i recytowane


Koniński zespół Hortus Dei przy Wspólnocie Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych, którego trzon tworzą świeccy z naszej parafii oraz parafii św. Wojciecha w Koninie wydaje w ramach wspólnoty karmelitańskiej płytę zawierającą niezwykłe teksty mistyków karmelitańskich w pięknej oprawie słowno-muzycznej. Fragment płyty można posłuchać na portalu UDASIE, na którym można zarazem wesprzeć jej wydanie (i zamówić płyty).

Zachęcamy do wsparcia, a pięknego śpiewu wspólnoty karmelitańskiej można posłuchać w naszej parafii na comiesięcznych nabożeństwach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca po mszy św. wieczornej.

GK

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela i święta
8:30; 10.00; 11.30

Święta zniesione
9.00; 18.00

Dni powszednie
18.00

Spowiedź

W niedziele 8.00 i na wezwanie

BIURO PARAFIALNE

Bezpośrednio po Mszy Świętej w dni robocze.

Kościół w Polsce