Parafia Św. Alberta Chmielowskiego
Posada

Ogłoszenia parafialne na 9 stycznia 2022 r.

Niedziela, 09 Styczeń 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na 9 stycznia 2022 r.


Ogłoszenia parafialne
  1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra zaczyna się okres liturgiczny zwany zwykłym, który będzie trwać do wtorku przed środą popielcową.
  2. Wspominając chrzest Pana Jezusa, myślimy także o naszym osobistym chrzcie, który uczynił nas dziećmi Boga i Kościoła. Pamiętajmy także w modlitwach o naszych rodzicach, chrzestnych i wszystkich tych, którzy mieli wpływ na przekazywanie nam wiary.
  3. Pragnę serdecznie podziękować za waszą odpowiedź na moje zaproszenie do kościoła . W czasie panującej pandemii mamy właśnie taką formę kolędowania, uważając, że jest ona dla wszystkich najbezpieczniejsza. Dziękuję za składane ofiary przy te okazji.
  4. Jest nowy numer „Idziemy.”
  5. Otrzymaliśmy podziękowanie za zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Dzięki tym zbiórkom zostają wspierane konkretne projekty misyjne. Między innymi Wspólnoty Kościołów Wschodu, Polscy Misjonarze w Kamerunie, Peru, Ekwadorze, Kenii itd.
  6. Zmarła nasza parafianka Jadwiga Wawrowska z ulicy Kochanowskiego. Przeżyła lat 77. Rodzinie składamy wyrazy żalu, a zmarłą polećmy  miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu, a nasz Panie…”
  7. Pamiętajmy, że Chrzest zobowiązuje nas do dawania świadectwa i obrony wiary. Pamiętajmy o tym.
Wszystkim tu obecnym i pozostałym w domach życzę zdrowia  i Bożego umocnienia, jakie płynie z przyjęcia Bożego błogosławieństwa, które teraz uczynię. Szczęść Boże.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela i święta
8:30; 10.00; 11.30

Święta zniesione
9.00; 18.00

Dni powszednie
18.00

Spowiedź

W niedziele 8.00 i na wezwanie

BIURO PARAFIALNE

Bezpośrednio po Mszy Świętej w dni robocze.

Kościół w Polsce