Ogłoszenia parafialne na 10 października 2021 r.

Niedziela, 10 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 10 października 2021 r.

1. Nabożeństwo Różańcowe  codziennie o godz. 17.30. W przyszłą niedzielę  po mszy o 10.00. Matka Boska obiecała wiele łask tym, którzy będą modlić się na różańcu, tym bardziej we wspólnocie. Główną intencją jest prośba o uzdrowienie chorych i ustania pandemii. Zapraszam.
  2. Dziś  Dzień Papieski. Jako żywy pomnik ojcu świętemu przed kościołem naszymi ofiarami wspieramy młodzież ubogą, a zdolną.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na bieżące potrzeby i te na inwestycje przy kościele.
  4. Można zgłaszać zmarłych do modlitwy imiennej tzw. wypominki, które będą odmawiane w niedziele przed każdą mszą świętą.
  5. Jest nowy numer  czasopisma „Idziemy”. Są też kalendarze na nowy rok.
  6. W środę odbyło się spotkanie dla bierzmowanych. Bierzmowanie planujemy w przyszłym roku.
  7. W tym tygodniu wspominamy:
  • w środę - Bł. Honorata Koźmińskiego
  • w piątek - św. Teresę od Jezusa