Ogłoszenia parafialne na 3 paźdzernika 2021 r.

Niedziela, 03 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 3 paźdzernika 2021 r.

1. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Msza święta bezpośrednio po różańcu.
  2. Dziś różaniec po ostatniej mszy św. Za tydzień różaniec po pierwszej mszy św.
  3. Dziś w czasie ostatniej mszy świętej poświecenie różańców i spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców.
  4. W środę bezpośrednio po mszy świętej zapraszam młodzież chętną do przyjęcia sakramentu bierzmowania ( kl. VI, VII i VIII  i starsze).
  5. W przyszłą niedziele kolejny  Dzień Papieski. Ofiarami  do puszek  będziemy wspierać  młodzież ubogą, a uzdolnioną.
  6. Można zgłaszać zmarłych do modlitw, które będą  w kolejne niedziele przez najbliższy rok przed każdą mszą, tzw. wypominki.
  7. Zachęcam do czytania czasopisma „Idziemy”, które leży na stoliku przy wyjściu z kościoła. Są tam też kalendarze na Nowy Rok 2021.
  8. Od chwili powstania naszego parafialnego chóru Adoremus minęło już ponad 10 lat. W tym czasie kilka osób go opuściło (choroba, zmęczenie, wiek, różne były tego powody). Dlatego zapraszamy chętnych i zdecydowanych, którzy chcieliby swoją obecnością i głosem dołączyć do tych, którzy chwalą Pana Boga śpiewem.

Szczęść Boże w nowym tygodniu!