Ogłoszenia parafialne na 4 lipca 2021 r.

Niedziela, 04 Lipiec 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 4 lipca 2021 r.

1. Dziś pierwsza niedziela lipca. Dla wielu rozpoczął się czas zasłużonego odpoczynku. Pamiętajmy by zwłaszcza w niedziele  czerpać siły i radość ze wspólnoty z Jezusem na mszy świętej i modlitwie.
  2. Zachęcam do nabycia nowego czasopisma  „Idziemy”, które leży na stoliku.
  3. Pragnę podziękować wszystkim za ofiary złożone na tace i te na wykonane prace przy naszym kościele.
  4. Zmarła nasza parafianka Iwona Ogórek, zamieszkała na ul. Kochanowskiego, przeżyła 63 lata. Pogrzeb odbył się w czwartek. Rodzinie składamy wyrazy żalu, a zmarłej ofiarujmy modlitwę: „Dobry Jezu, a nasz Panie…”.
  5. Do stanu małżeńskiego przygotowują się  Agata Dorota Matuszewska z tutejszej parafii i Mateusz Tomasz Waleriańczyk z parafii Wąsosze I.
  6. Na drogach naszego życia bądźmy uczniami Chrystusa. Pozwólmy się zaprosić, by móc przyjąć dary, które chce nam ofiarować.  Szczęść Boże!