Ogłoszenia parafialne na 27 czerwca 2021 r.

Niedziela, 27 Czerwiec 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 27 czerwca 2021 r.

1. Dziś ostatnia niedziela czerwca. Dla wielu rozpoczął się czas zasłużonego odpoczynku. Pamiętajmy, by zwłaszcza w niedziele  czerpać siły i radość ze wspólnoty z Jezusem na mszy świętej i modlitwie.
  2. Pragnę serdecznie podziękować za wiele okazanej mi życzliwości w dniu moich imienin. Radzie Parafialnej, Kołom Różańcowym, ministrantom, pracownikom kościelnym, dzieciom z Koła Misyjnego. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godziny 17.00.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na tacę i te na prace przy naszej parafii.
  5. Zmarli nasi parafianie: Paweł Racinowski z Sokółek (przeżył lat 61), Dariusz Nawrot z ul. Sienkiewicza (przeżył lat 54), Wacław Radecki z ul. Tuwima (przeżył lat 78), Bożena Siepielska z ul. Iwaszkiewicza (przeżyła lat 74). Rodzinom składamy wyrazy żalu, a zmarłym ofiarujmy modlitwę. „Dobry Jezu, a nasz Panie….”
  6. Jutro w liturgii wspominamy św. Ireneusza, we wtorek uroczystość św. Pawła i Piotra, a w sobotę św. Tomasza Apostoła. Solenizantom życzymy cennego zdrowia, radości i Błogosławieństwa Bożego.
  7. W sobotę po Mszy świętej, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Serdecznie zapraszamy.
  8. Na drogach naszego życia bądźmy uczniami Chrystusa. Pozwólmy się zaprosić, by móc przyjąć dary, które chce nam ofiarować.  Szczęść Boże!