Ogłoszenia parafialne na 20 czerwca 2021 r.

Niedziela, 20 Czerwiec 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 20 czerwca 2021 r.

1. Z dniem dzisiejszym ks. Bp Wętkowski znosi dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej.
  2. W miesiącu czerwcu czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa odmawiając codziennie litanię bezpośrednio po mszy świętej.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości ku czci naszego patrona św. brata Alberta Chmielowskiego. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w liturgię, a potem w procesję.
  4. W środę o godzinie 17.00, młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Udzieli go Bp Wiesław Mering. We wtorek ostatnie spotkanie przed bierzmowaniem.
  5. Pragnę podziękować wszystkim za ofiary złożone na prace przy kościele.
  6. Zachęcam do nabycia nowego czasopisma „Idziemy”.
  7. Jutro swoje imieniny ma ks. Bp Wiesław. W środę  Dzień Ojca, W czwartek Święto Narodzin św. Jana. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia, życzę zdrowia i radości.
  8. Od jutra kalendarzowe lato, a potem dla wielu upragnione wakacje i urlopy. Niech ten czas odpoczynku będzie dla wszystkich radosny i błogosławiony