Ogłoszenia parafialne na 16 maja 2021 r.

Niedziela, 16 Maj 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 16 maja 2021 r.

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zostanie zdjęta figura Jezusa Zmartwychwstałego. Paschał zostanie przy ołtarzu jeszcze przez tydzień.
  2. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha świętego, która kończy okres Wielkanocny.
  3. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00, a bezpośrednio po nabożeństwie  msza święta. W przyszłą w niedzielę majowe bezpośrednio po pierwszej mszy św.
  4. Słowa wdzięczności kieruję do ofiarodawców którzy wspierają mnie w tym trudnym czasie ofiarami przeznaczonymi na funkcjonowanie  parafii i prace przy naszym kościele.
  5. Zachęcam do lektury katolickiej „Idziemy”
  6. Młodzież, która w tym roku ma przystąpić do bierzmowania zapraszam w sobotę na spotkanie bezpośrednio po wieczornej mszy świętej.
  7. Zmarła nasza parafianka Alicja Soszyńska, mieszkanka Olesina. Przeżyła 59 lat. Rodzinie składamy wyrazy żalu, a zmarłej ofiarujmy modlitwę: „Dobry Jezu, a nasz Panie…”
  8. Niech Maryja prowadzi wszystkich bezpiecznie. Szczęść Boże w nowym tygodniu.