Ogłoszenia parafialne na 9 maja 2021 r.

Niedziela, 09 Maj 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 9 maja 2021 r.

1. Dziękuję  za przygotowanie I Komunii świętej, która odbyła się w ubiegłą niedzielę. Za udział w tzw. białym tygodniu, za dar ołtarza. Nie ma Komunii Rocznicowej.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00, a w przyszłą niedzielę po mszy o 11.30.
  3. W czwartek, 13 maja nasze serca skierujemy do Pani Fatimskiej. Ona w swoich objawieniach trojgu portugalskich pastuszków prosiła o modlitwę i pokutę za grzeszników, a dla uproszenia pokoju na świecie – o nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca.
  4. W piątek św. Macieja Apostoła.
  5. Jutro, we wtorek i w środę przypadają Dni Krzyżowe, w które będziemy się modlić o dobre urodzaje oraz w intencji głodujących. A od piątku nowenna do Ducha świętego.
  6. Przyszła niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Słowa podziękowania kieruję do ofiarodawców, którzy wspierają prace przy kościele.
  8. Jest nowy czasopisma katolickiego „Idziemy”.
  9.  Niech Maryja wszystkich bezpiecznie prowadzi... Szczęść Boże!