1. Dziś przypada ostatnia niedziela kwietnia. Od soboty rozpoczną się nabożeństwa majowe.
  2. Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca dlatego nabożeństwo majowe będzie wyjątkowo po mszy świętej wraz z czuwaniem ku czci NMP. Natomiast od poniedziałku nabożeństwo majowe codziennie  o godzinie 18.00, a bezpośrednio po majowym msza święta. W niedziele nabożeństwa majowe obywać się będą kolejno po mszach świętych, w najbliższą – po pierwszej mszy św. o 8.30. Zadbajmy o wizerunki Matki Bożej w naszych domach i przydrożnych kapliczkach.
  3. Pierwsza niedziela maja w naszej parafii to uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która będzie o godzinie 10.00  i 12.00. Proszę, by ci, których bezpośrednio nie dotyczy uroczystość I Komunii, wybrali poranną godzinę uczestnictwa we mszy świętej, bądź sobotę. Będą ławki dodatkowe przed kościołem.
  4. W poniedziałek – 3 maja – uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej ojczyzny. Msze święte jak w niedzielę.
  5. Kandydatom do bierzmowania przypominam o przedstawieniu znajomości  materiału katechetycznego.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone głównie na potrzeby bieżące i te na spłacenie długu za organy.
  7. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w nowy numer czasopisma „Idziemy”.
  8. Nich nowy tydzień będzie dla wszystkich błogosławiony. Szczęść Boże!