Ogłoszenia parafialne na 25 kwietnia 2021 r.

Niedziela, 25 Kwiecień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na 25 kwietnia 2021 r.

1. Dziś przypada ostatnia niedziela kwietnia. Od soboty rozpoczną się nabożeństwa majowe.
  2. Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca dlatego nabożeństwo majowe będzie wyjątkowo po mszy świętej wraz z czuwaniem ku czci NMP. Natomiast od poniedziałku nabożeństwo majowe codziennie  o godzinie 18.00, a bezpośrednio po majowym msza święta. W niedziele nabożeństwa majowe obywać się będą kolejno po mszach świętych, w najbliższą – po pierwszej mszy św. o 8.30. Zadbajmy o wizerunki Matki Bożej w naszych domach i przydrożnych kapliczkach.
  3. Pierwsza niedziela maja w naszej parafii to uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która będzie o godzinie 10.00  i 12.00. Proszę, by ci, których bezpośrednio nie dotyczy uroczystość I Komunii, wybrali poranną godzinę uczestnictwa we mszy świętej, bądź sobotę. Będą ławki dodatkowe przed kościołem.
  4. W poniedziałek – 3 maja – uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej ojczyzny. Msze święte jak w niedzielę.
  5. Kandydatom do bierzmowania przypominam o przedstawieniu znajomości  materiału katechetycznego.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone głównie na potrzeby bieżące i te na spłacenie długu za organy.
  7. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w nowy numer czasopisma „Idziemy”.
  8. Nich nowy tydzień będzie dla wszystkich błogosławiony. Szczęść Boże!