1. Dzisiejsza niedziela kończy oktawę Wielkanocy. Jednocześnie jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Koronka do Miłosierdzia Bożego niech będzie naszą codzienną modlitwą. Z racji dzisiejszego święta, można uzyskać odpust zupełny.
  2. W naszym kościele może jednocześnie przebywać 28 osób. Wszyscy mają obowiązek założenia masek. Zwolniona jest służba liturgiczna.
  3. Dziękuję Pani z kwiaciarni z ulicy Słowackiego za piękne kwiaty do grobu Pańskiego, które teraz zdobią nasz kościół.
  4. Zmarł nasz parafianin Edmund Lizik, mieszkaniec ul. Kochanowskiego. Przeżył lat 74. Pogrzeb odbył się wczoraj. Rodzinie składamy wyrazy żalu, a zmarłemu ofiarujmy naszą modlitwę: „Dobry Jezu, a nasz Panie…”
  5. Dziękuję za ofiary złożone na tacę i na prace przy naszym kościele (obecnie na spłacenie organ).
  6. We wtorek o godzinie 16.00 odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych.
  7. W środę przypada święto chrztu Polski. Zachęcam, by w tym dniu wywiesić flagi państwowe. Kto może to również kościelne, watykańskie. To ważny dzień dla nas Polaków.
  8. W tym dniu przypada dla naszej parafii Dzień Adoracji Najświętszym Sakramentu. Ze względów pandemicznych adoracja będzie na godzinę przed Mszą świętą, czyli od godz. 17.00.
  9. Wszystkich gości i parafian niech wspiera błogosławieństwo Zmartwychwstałego Chrystusa.