1. We właściwym przeżywaniu rozpoczętego w Środę Popielcową Wielkiego Postu niech pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. W każdy piątek przemierzamy Drogę Krzyżową o godz. 17.30,  a w niedziele rozpamiętujemy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali kolejno po mszy świętej . Dziś po pierwszej, a za tydzień po drugiej mszy świętej.
2. Rodziców dzieci komunijnych zapraszam na spotkanie w środę o godz. 17.
3. Kandydatów do bierzmowania, a dokładnie uczniów klas VIII i starszych zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 17.00.
4. Uczniów klas VII zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 17.00.
5. Kandydaci – przychodząc na spotkanie – są zobowiązani przedłożyć pisemną zgodę rodziców, którzy wyrażają zgodę na uczestnictwo swojego syna/córki w spotkaniach przygotowujących, jak i w samej liturgii sakramentu w obecnie panujących warunkach epidemicznych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kandydat, który nie przedstawi takiej zgody, będzie mógł przystąpić do sakramentu w następnym roku.
6. Na stoliku jest  nowy numer czasopisma „Idziemy”.
7. Dziękuje za ofiary złożone na funkcjonowanie parafii. W czwartek dokupiliśmy dwie tony ekogroszku. Dziękuję również  za ofiary na organy do naszej świątyni.
8. Chciałbym podziękować dotychczasowej Radzie Parafialnej, która wspierała mnie przez wiele lat,  podczas różnych trudnych spraw w czasie trwania rozbudowy kościoła. W oparciu o Statut 466, pkt. 6 i 11 Aneksu 5 Drugiego Synodu Diecezji Włocławskiej, Kuria Diecezjalna zatwierdziła na okres trzech lat, skład nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
9. Niech błogosławieństwo Wszechmocnego Boga wspiera nas w podjęciu i trwaniu w wielkopostnych postanowieniach. Szczęść Boże.