1. Z woli papieża Franciszka dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego.

2. Dzisiejsza niedziela jest też  „Dniem solidarności z Chorwacją”. 29 grudnia nawiedziło ten kraj najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi. Zginęło siedem osób, setki osób zostało rannych, a tysiące pozbawionych dachu nad głową. Tydzień później, tj. 06 stycznia doszło do kolejnych wstrząsów. Jako ludzie dobrej woli zechciejmy wesprzeć poszkodowanych ofiarami składanymi do puszki  wychodząc z kościoła, bądź na konto Caritas Polska: 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526. W intencji poszkodowanych „ Zdrowaś Mario…”

3. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

4. Zachęcam do nabycia czasopisma „Idziemy”.

5. Zmarł nasz parafianin Zygmunt Mrówczyński z ulicy Sienkiewicza. Przeżył lat 80. Pogrzeb był w dniu wczorajszym. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy żalu, a zmarłemu ofiarujmy modlitwę. „Dobry Jezu, a nasz Panie…”

6. Wszystkim Szczęść Boże.